VALIKKO

Watman

 

  • Suomi
  • English
Ratkaisuja vaativaan vedenkäsittelyyn

Puhelin
Puh.numerot alla

Posti- ja käyntiosoite
Paraatikatu 17
15700 Lahti

Ajo-ohje:
Navigaattoriin Hennalankatu 257.
Käänny entiselle varuskunta-alueelle Paraatikadulle.
Aja Paraatikatua suoraan n. 500 m.
 

Myynti

Juha Lintujärvi
Toimitusjohtaja
0400 846 114
juha.lintujarvi@watman.fi

 

Jussi Pulliainen
Myyntipäällikkö
040 838 0726
jussi.pulliainen@watman.fi

Ilkka Suppula
Vesiasiantuntija
0400 188 961
ilkka.suppula@watman.fi

 

Projektointi

Kari Ruoti
Projektipäällikkö
040 556 6456
kari.ruoti@watman.fi

 

Kimmo Köppä
Projektipäällikkö, Marine
050 380 1511
kimmo.koppa@watman.fi

 

Tuotanto, huolto ja käyttöönotot

Jouni Apajainen
Tuotantopäällikkö
0400 187 668
jouni.apajainen@watman.fi

 

Toni Laine
Käyttöönotto- ja huoltopäällikkö
040 508 7229
toni.laine@watman.fi

 

Toimisto

Mira Saarela
Toimistosihteeri
050 472 7542
mira.saarela@watman.fi

 

Leena Asikainen
Ostopäällikkö
050 476 6767
leena.asikainen@watman.fi